Uzávěrka přihlášených posádek

Mládežka 8.D

Sobota 25. 9. 2021

Neoficiální Světové hry

NÁZEV TÝMU STÁT

Draci z Pryglu

UKRAJINA

Dračí Lokomotiva

FINSKO

Dračice Znojmo

FRANCIE

Saint Gobain Adfors Hodonice

FRANCIE

Combatante

JAPONSKO

EFG

HONG KONG

Korzáři a rychtáři

JAMAJKA

Loděnice Znojmo

AMERIKA

Dragonfly

NORSKO

Obec Tasovice

TAHITI

Dračí Zdech Vitčice

NOVÝ ZÉLAND

Rudý ďábli

BELGIE

Pitcairni Popice

PITCAIRN

Dobrý ročník

MORAVSKÉ SLOVÁCKO

Perun Hluboká

ITÁLIE

 

Gladiátorské sprinty

NÁZEV TÝMU MĚSTO KATEGORIE

Draci z Pryglu

BRNO

GLADIÁTOR OPEN

Dračí Lokomotiva

 

GLADIÁTOR OPEN

EFG

SMĚS (Znojmo, Praha,...)

GLADIÁTOR OPEN

Loděnice Znojmo

ZNOJMO

GLADIÁTOR OPEN

Dračí Zdech Vitčice

 

GLADIÁTOR OPEN

 

 

PÁTEK  24. 9. 2021 Závody Základních škol 

NÁZEV TÝMU NÁZEV ŠKOLY

Stehlíkova Jednadvacítka

ZŠ Mikulovice

Jevišovičtí čerti

ZŠ a MŠ Jevišovice

Mládežka sporťáci

ZŠ Mládeže

Pomsta královny Hany

ZŠ Mládeže

Přímětičtí volejbalisté

ZŠ Pokopa Diviše

TASANDA

ZŠ Tasovice

Divočáci z Vejrostky

ZŠ Vejrostova 1

Mládežka 7.D

ZŠ Mládeže

Sportovka 9.D

ZŠ Mládeže

Přímětičtí nováčci

ZŠ P.Diviše Přímětice

TAJFUN

ZŠ Náměstí republiky

Planktoni

ZŠ a MŠ Vrbovec

Potápěči z Vrbovce ZŠ a MŠ Vrbovec

 

PÁTEK  24. 9. 2021 Středoškolský pohár města Znojma + Dívčí pohár

NÁZEV TÝMU NÁZEV ŠKOLY KATEGORIE

GPOA

GPOA Znojmo

OPEN

BOBŘI

SZŠ a VOŠZ ZNOJMO, p.o.

OPEN

UHLÁRKA

SŠT ZNOJMO

OPEN

ZDRAVUŠKY

SZŠ a VOŠZ ZNOJMO, p.o.

DÍVKY

TORNÁDO

ZŠ Náměstí republiky

DÍVKY

 

 

ČTVRTEK 23. 9. 2021  Dobrodružné jízdy pro děti MŠ a žáky I. stupně Základních škol

NÁZEV TÝMU NÁZEV ŠKOLY

Kuchařovice 1

ZŠ a MŠ Kuchařovice

Kuchařovice 2

ZŠ a MŠ Kuchařovice

Kuchařovice 3

ZŠ a MŠ Kuchařovice

Miniklub

Mateřské centrum Miniklub Znojmo z.s.

Divoši

ZŠ Václavské nám., Znojmo, Jubilejní park

MŠ Dělnická

MŠ Dělnická

Námořníci

ZŠ Václavské nám., Znojmo, Jubilejní park

1.B ZŠ Mládeže

Základní škola, Znojmo, Mládeže 3, p. o.

4.C Mládežka

Základní škola, Znojmo, Mládeže 3, p. o.

Bobík 1

ZŠ Pokopa Diviše

MŠ Mramotice 

ZŠ Montessori Mramotice

Kravsko 1

ZŠ Kravsko

Kravsko 2

ZŠ Kravsko

Kravsko 3

ZŠ Kravsko

Kravsko 4

ZŠ Kravsko

Kravsko 5

ZŠ Kravsko

TASANDA

ZŠ Tasovice