Program 2020

 

24. 9. 2020             Dobrodružné jízdy pro děti MŠ a žáky I. stupně Základních škol

09.00 - 10:30h                 Zážitková Plavba na dračí lodi pro děti (třídy) mateřských a základních škol

 

25. 9. 2020             Závody Základních škol a Středoškolský pohár města Znojma

08.00h                             Otevření areálu 

08.15 - 08:30h                 Porada vedoucích přihlášených školních posádek.

09.00 - 12:00h                 Závody II. stupně Základních škol a Středoškolský pohár města Znojma.

...

16.00 - 18:00h                 Veřejné vodácké odpoledne

                                        Závody na 100m rodinných posádek na malých dračích lodích - premiéra

                                        Ukázka vybavení, techniky a práce Vodních záchranné služby.

                                        Závody benjamínků TJ Znojmo na minikajacích.

                                        Závody mužů v rychlostní kanoistice.                                        

                                        Oficiální tréninkové jízdy účastníků Neoficiálního Mistrovství světa amatérských týmů.

                                        Kejklíř Vlasta, šlapadla, minilodičky pro děti, nafukovací hrad.

 

26. 9. 2020             13. ročník Festivalu Dračích Lodí ve Znojmě  

08.30h                             Porada Kapitánů v restauraci na Plovárně.

09.30h                             Slavnostní zahájení a tradiční defilé všech posádek na pódiu.

10.30h                             Oficiální start závodů 13.ročníku Neoficiálního Mistrovství světa amatérských týmů.

10.30 - 11.30h                 Dračí biatlon.

11.30 - 14.30h                 Rozjížky a kvalifikační jízdy na mistrovské trati 160m.

14.30 - 15.30h                 Finálové jízdy Neoficiálního Mistrovství světa amatérských týmů na trati 160m.

16.00h                             Slavnostní vyhlášení výsledků kategorií: reprezentační dres, dračí biatlon a Neo.MS.

17.00h                             Vystoupení skupiny historického šermu ALBION. 

17.30 - 18.30h                 Atraktivní Gladiátorské sprinty na osvětlených dračích lodích.

18.30 - 19.00h                 Ohňová show na mole.

19.00 - 22.00h                 RYAN music

20.00h                             Dračí ohňostroj.

...

DJ                                    Dýkej

Moderátor                        Míra Jirčík

Doprovodný program      Zkušební plavby na malých dračích lodích, šlapadla, minilodičky pro děti, horolezecká stěna,  

________________________________________________________________________________________________________________________